16 czerwca Filię nr 10 odwiedziła grupa „Biedronki” z Przedszkola nr 9, by podziękować za całoroczne spotkania czytelnicze i rozbudzanie zamiłowania do książek. Była to niesamowita niespodzianka.

My również dziękujemy za zainteresowanie organizowanymi przez nas spotkaniami. W szczególności dziękujemy Pani Dagmarze Drabik za owocną współpracę.

Życzymy udanych wakacji