27 maja w Filii nr 10 spotkaliśmy się z klasą 2 c SP nr 20. Podczas spotkania dyskutowaliśmy o lecie, oznakach tej ciepłej i przyjemnej pory roku oraz o tym, gdzie najchętniej spędzamy wakacje. Większość uczniów opowiedziała się za morzem, gdzie można pływać, zbierać muszelki, budować zamki z piasku, grać w piłkę plażową i wylegiwać się na plaży. Nie zapomnieliśmy również o rozmowie na temat bezpieczeństwa podczas wypoczynku nad morzem, czy w górach. Uczniowie wykonali prace plastyczne malując na foli miejsca, w których chcieliby spędzić swoje wymarzone wakacje.

Dziękujemy za spotkanie.